Kolorowe, ciekawe i wyjątkowe video to coś, co może zwabić niejednego klienta. Wiedzą o tym właściciele Pensjonatu Karkonoski SPA***, którzy swoją stronę internetową wzbogacili o krótki film. Co jest w nim takiego  unikalnego? Sprawdźmy:

Karpacz

Autor: KM Studio - kamerzysta Jelenia Góra

“Obiekt przyjazny rodzinie”, slogan przyświecający filmowi nie jest tu z przypadku. Naprawdę duży zestaw atrakcji dla najmłodszych to przyczyna szczerze zadowolonych aktorów i aktorek, co zapewne przekłada się na uśmiech ich rodziców. Czego chcieć więcej od materiału, którego celem jest przyciągnięcie potencjalnych klientów? Szczególnie że jakość i zdjęcia dają wynik prawdziwie profesjonalny, skutecznie zachęcający do przyjazdu i wyboru akurat tego obiektu.

Sam wspomniany obiekt ma się czym poszczycić. Wygląd pokoi i samego budynku jest w pełni zadowalający, zadbany, przytulny, klimatyczny. Atrakcje typu SPA i bilard, internet Wi-Fi i pomniejsze dodatki, jak np. szachy dopełniają efektu, który wraz z efektem “jesteśmy idealni dla dzieci” tworzy bardzo chwytliwe połączenie. Nic dodać, nic ująć - kawał solidnego marketingu!

Szukasz innych obiektów w Karpaczu? Kliknij:

Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij