Wisełka to cudowna i niezwykle spokojna osada nadmorska w której znakomicie zregenerują się letnicy spragnieni chwili wytchnienia od wrzawy wielkich kurortów. Piękna piaszczysta plaża w prawdzie bez mola jest zakątkiem gdzie jest sposobność w ciszy i spokoju poopalać i nawdychać dającego witalność jodu. Pobliskie jezioro Czajcze to możliwość wędkowania czy uprawiania sportów wodnych. Jest jednym z bardziej interesujących miejsc okolicznej społeczności i wielu letników ze względu na ciekawe ukształtowanie linii brzegowej – w podkówkę. Na wbijającym się w wody jeziora półwyspie koniecznie trzeba odwiedzić ruiny Grodziska z IX/X wieku. Przy samej wsi znajduje sięjeszcze jedno jezioro równie piękne gdzie także można uprawiać sporty wodne a nawet funkcjonują tu wypożyczalnie sprzętu wodnego. Wisełka jest niedużą wioską aczkolwiek malowniczo położoną co czyni Wisełkę atrakcyjną dla wielu wczasowiczów.
Witamy na forum Wisełki i okolic. Na forum poruszamy wszelkie tematy związane z miejscowością Wisełka i okolicami. Nasze forum to miejsce na dyskusje o tym co dzieje się w Wisełce i w okolicy. Mieszkańców Wisełki i turystów zapraszamy do wymiany poglądów, pytania i odpowiadania!
Rodzaj obiektu:
Szukaj po nazwie:
Cena do:
KarpatkaKarkonoska
avatar
Dołączył:
5.10 2010
Posty: 160
Jak wygląda Wisełka po sezonie? 
Post
2010-12-17 12:42:46

 

Jak wygląda Wisełka po sezonie? Co w Wisełce jest czynne przez cały rok? Czy poza sezonem w sklepach spożywczych też jest tak drogo jak w sezonie?


Gość
avatar
Dołączył:
19.11 2009
Posty: 859
Wisełka 
Post
2011-01-29 16:40:26
Wisełka ma tylko 500 mieszkanców więc po sezonie jest cisza i spokój. Po sezonie otwarte są 3 sklepy spożywcze. Działają także ośrodki całoroczne takie jak Eden, Perła i VillaPark ze SPA.

Gość
avatar
Dołączył:
19.11 2009
Posty: 859
Wisełka 
Post
2011-01-29 16:42:49
Zapomniałem dodać że ceny w sklepach są przez cały rok tak wysokie a mieszkańcy zaopatrują się w dyskontach spożywczych Netto i Biedronka w Międzyzdrojach i Wolinie.

Dyskusje w liczbach:

503 aktywnych użytkowników | 0 użytkowników aktualnie dyskutuje | Mamy 13 płaszczyzn dyskusyjnych
16 wątków rozmowy | Napisaliście 25 postów

lastminute - Bałtyk - WOLNE MIEJSCA OD DZISIAJ ZADZWOŃ TEL. 91 38 62820 - lastminute