Plaża

Plaża w Wisełce jest odseparowana od samej miejscowości. Dojazd do niej prowadzi przez las. Odległość plaży od wioski wynosi 1200 m. Biorąc pod uwagę, jak piękna droga do niej prowadzi, to samo dotarcie na miejsce jest jedną z atrakcji.

Plaża w Wisełce to z pewnością pozytywna odmiana od innych nadmorskich plaż. Pobyt na niej to prawdziwa przyjemność, którą zapewnia nam spokój i cisza, jakie na niej panują. Widoki z tego miejsca są przepiękne, bowiem plaża jest usytuowana u podnóża wysokiego klifu porośniętego gęstym lasem. Zapach morza zmieszany z wonią sosen i buków działa bardzo odprężająco. Woda w Bałtyku często jest tu cieplejsza niż np. w Ustce czy nawet Kołobrzegu. Piasek na plaży jest iście hawajski – drobny, sypki i czysty. Pobyt nad Morzem Bałtyckim, cisza i relaks zarazem? Tak, w Wisełce jest to możliwe!

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię

KM Studio może wykonać film z Plaży w Wisełce filmowanie Wrocław

Plaża adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Plaża, zobacz gdzie w Wisełce zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Plaża.
  • 72-513 Wisełka
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Plaża opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij