Wisełka - noclegi przy morzu. Pensjonaty, domki letniskowe, apartamenty blisko plaży

Prawdopodobnie każdy turysta, który chce odpocząć nad morzem, w pierwszej kolejności szuka wolnych pokoi tuż przy plaży. Jednak w przypadku niektórych kurortów pojęcie “blisko morza” staje się wyjątkowo relatywne. Tak jak w zachodniopomorskiej Wisełce, gdzie minimalna odległość od ośrodka wypoczynkowego do morza to ok. półtora kilometra.

Bodaj jedynym wyjątkiem od tej reguły będzie Ośrodek Wypoczynkowy Grodno II… formalnie położony już poza granicami Wisełki. Kiedy jednak najmocniej liczy się to, żeby noclegi były tak blisko plaży, jak to tylko możliwe, nie ma co przejmować się takimi drobnostkami. Faktycznie, malownicze i odosobnione położenie obiektu przy morzu niewątpliwe jest jego wielkim atutem. Można zatem śmiało zakładać, że miejsca na wakacje w OW Grodno trzeba rezerwować z dużym wyprzedzeniem. Natomiast kwestię mocno mieszanych opinii o pokojach, wyżywieniu i obsłudze każdy turysta musi rozważyć samodzielnie.

Takich kontrowersji nie wzbudza rodzinny pensjonat Villa Park Wisełka Spa & Wellness. Goście bardzo sobie chwalą klimat, obsługę, wyżywienie i oferowane zabiegi kosmetyczne. A to, że na plażę blisko to stąd raczej nie jest, wydaje się nikomu nie doskwierać. Cóż, albo noclegi zaraz przy morzu, albo każdorazowa przechadzka przez piękny las Wolińskiego Parku Narodowego. Całkiem podobnie zdaje się wyglądać sytuacja choćby w “Łowiczance” oddającej gościom do dyspozycji stylowe domki letniskowe, czy w Pokojach Gościnnych Otylka, oferującej kwatery z wyżywieniem we własnym zakresie.

W bliskim sąsiedztwie mamy też apartamenty, a nieco dalej nawet i hotele z polami golfowymi. Zatem jeśli chodzi o szeroki wybór zróżnicowanych noclegów, Wisełka naprawdę daje radę. A to, że tylko w nielicznych obiektach turyści mają naprawdę blisko do morza? Praktyka pokazuje, że lokalizacja przy plaży rzeczywiście może być drugorzędna wobec atmosfery i komfortu wypoczynku.

Polecamy również:

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Wisełka - noclegi przy morzu. Pensjonaty, domki letniskowe, apartamenty blisko plaży opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij