Wisełka - noclegi z basenem. Pensjonaty, hotele, domki letniskowe

Obiekty noclegowe posiadające basen w Wisełce należą wprawdzie do zdecydowanej mniejszości, lecz niewątpliwie takimi ofertami turystycznymi warto się zainteresować. Taka dodatkowa atrakcja dla gości okazuje się bardzo praktyczna w trakcie pochmurnych i deszczowych dni. Poza tym Wisełka leży dość daleko od morza - zabudowę letniskową od plaż dzieli jakieś 1,5 kilometra - co niektóre osoby może zniechęcać do codziennych wypraw na nadmorskie kąpieliska. Ale przeplatanie wyjść na plażę z relaksem przy basenie przedstawia się niezwykle kusząco.

Za noclegami z basenem trzeba się po Wisełce trochę nachodzić - ale kiedy już uda się coś wreszcie znaleźć, zazwyczaj dostaje się coś ciekawszego niż dmuchaniec ogrodowy z supermarketu. Chociażby taki obiekt jak Korab Wisełka & SPA: tworzą go elegancka willa z pokojami i apartamentem na wynajem oraz szereg domków letniskowych. Natomiast sam basen jest stosunkowo niewielki, ale w szklanej altanie i parę osób może w nim trochę popływać. Wprawdzie oferta zabiegów kosmetycznych/pielęgnacyjnych jest dopiero w przygotowaniu, ale przyszłe menu SPA z pewnością dopełni udanego wypoczynku. A gdyby ktoś chciał się zrelaksować masażami, kąpielami czy okładami, to w pobliżu są bardziej wyspecjalizowane w tym kierunku obiekty.

Jako przykład niech posłuży tutaj Villa Park Wisełka Spa & Wellness. Wprawdzie nie można tutaj liczyć na noclegi z basenem, ale na terenie ośrodka znajduje się wanna jacuzzi z hydromasażem. A na dodatek klimatyczna wypoczywalnia z leżakami, sauna sucha i parowa łaźnia. Można również skorzystać z kilkudziesięciu rozmaitych zabiegów, od pielęgnacji paznokci po serię kompleksowych procedur modelujących sylwetkę. A jeśli chodzi o obiekty noclegowe z Wisełki wyposażone w basen - warto zwrócić uwagę na Apartament Leśny. Nowocześnie urządzony obiekt, ze sporą liczbą wygodnych i porządnie wyposażonych apartamentów. A co najważniejsze: ośrodek ma sporo przyległych terenów zielonych z placami zabaw dla dzieci i basenem na świeżym powietrzu. Do wymiarów olimpijskich wprawdzie mu daleko, ale potencjał na przyjemny relaks i wodne zabawy niewątpliwie jest. Podobnie w Apartamentach Beata.

W kurorcie są również obiekty innych kategorii: od stawiających na maksymalny komfort hoteli, poprzez kuszące niskimi cenami kwatery w prywatnych domach i pola namiotowe/kempingowe, aż po rodzinne pensjonaty. Nie da się jednak ukryć, że jakiekolwiek baseny w roli dodatku do noclegu nad morzem w Wisełce występują stosunkowo rzadko. Trzeba się długo przekopywać przez oferty dla turystów, aby znaleźć basen wliczony w cenę turnusu.

Sprawdź również okoliczne miejscowości:

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Wisełka - noclegi z basenem. Pensjonaty, hotele, domki letniskowe opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij