Atrakcje w Wisełce

(24)

Plaża w Wisełce Wisełka jest oddalona od plaży o ok. 1200 metrów. Droga do plaży jest przyjemna, jako że prowadzi przez las sosnowo-bukowy. Plaża jest niezbyt szeroka, ale za to piaszczysta. Z... więcej »

Wejście od ul. Nadmorskiej

Latarnia morska Kikut koło Wisełki Latarnię morską wybudowano na wzniesieniu Kikut, nieopodal Wisełki, na terenie Wolińskiego Parku Narodowego. Ze względu na swoje usytuowanie na wzgórzu ... więcej »

Jezioro Czajcze stanowi drugie pod względem wielkości jezioro na wyspie Wolin. To stosunkowo płytki zbiornik o powierzchni 81 ha. Położony jest na terenie Wolińskiego Parku Narodowego. Kształtem przyp... więcej »

Jezioro Czajcze, Wisełka

Przed wojną wieś nazywała się Neuendorf, krótko po wojnie Nowa Wieś by ostatecznie zostać nazwaną Wisełka. Wisełka położona jest na wyspie Wolin. Najstarszą osadę odnaleziono nad Jeziorem Wis... więcej »

Wyspa Wolin Wyspa Wolin - wyspa przybrzeżna o powierzchni ok. 265km2, leżąca na Bałtyku, na terenie Polski, przy jej zachodniej granicy. Na wyspie leży Świnoujście oraz miejscowości powiatu kamieński... więcej »

Woliński Park Narodowy Na wyspie Wolin znajduje się założony w 1960r Woliński Park Narodowy - jeden z dwóch parków nadmorskich, zlokalizowanych na terenie Polski. Woliński Park Narodo... więcej »

Kołczewo Pole Golfowe Klub Golfowy Amber Baltic zlokalizowany jest w Kołczewie - miejscowości położonej w okolicy Wisełki. Na terenie klubu przygotowano: 18-dołkowe pole mistrzowskie "Amber" 9-... więcej »

ul. Bałtycka 13, Kołczewo
ul. Bałtycka 13, Kołczewo

Jezioro Turkusowe Na wyspie Wolin, niedaleko wsi Wapnica znajduje się sławne jezioro Turkusowe. Nie jest ono największe - ba jest bardzo małe (1,6 ha), ale za to dość głębokie. Znane jest jednak z tu... więcej »

Wzgórze Gosań jest najwyższym wzniesieniem na polskim wybrzeżu. Stanowi jeden z czterech punktów widokowych w Wolińskim Parku Narodowym. Położone przy samym brzegu Bałtyku, wzgó... więcej »

Działający w Międzyzdrojach Gabinet Figur Woskowych powstał w 1998 roku i początkowo prezentował 13 znanych polskich osobistości, w tym Cezarego Pazurę, Krystynę Jandę, Lecha Wałęsę, Jana Pawła II ora... więcej »

Bohaterów Warszawy 19, Międzyzdroje

Aleja Gwiazd (zwana również Promenadą Gwiazd) wzorowana była na znajdującym się w Los Angeles hollywoodzkim Bulwarze. Powstała w 1996 roku, gdy podczas odbywającego się w Międzyzdrojach Festiwa... więcej »

Międzyzdroje, Aleja Gwiazd

Koprowo to największe jezioro wyspy Wolin. Ma 487 ha powierzchni, a jego maksymalna głębokość to około 3 metrów. Dawniej była to morska zatoka. Jezioro Koprowo posiada wyjątkowo obrośnięte br... więcej »

Jezioro Koprowo

Świnoujście Świnoujście - miasto leżące na zachodnio-północnym krańcu Polski, nad brzegiem Morza Bałtyckiego, na czterdziestu czterech wyspach, z czego zaledwie trzy są zamieszkałe. Funkcjonuj... więcej »

Międzyzdroje Międzyzdroje rozsławił Festiwal Gwiazd oraz Promenada Gwiazd - nieduży chodnik w otoczeniu hotelu Amber Baltic, w który każdego roku wmurowywane są odciski dłoni sławnych ludzi te... więcej »

Międzywodzie Międzywodzie to nieduża wieś letniskowa, położona na Mierzei Międzywodzkiej, pomiędzy skrajem Morza Bałtyckiego, a wodami Zalewu Kamieńskiego. Miejscowość ta leży na największej naszej w... więcej »

Dziwnówek Podróżując na wsch. z Dziwnowa trasą nr 102, po przebyciu około 3 kilometrów, dojedziemy do Dziwnówka. Dziwnówek to nieduża miejscowość letniskowa po... więcej »

Dziwnów Dziwnów to niewielkie miasteczko turystyczne usytuowane na płn./zach. brzegu Bałtyku, w Zachodniopomorskiem. Najwcześniejsze, pisane wzmianki o miejscowości sięgają połowy ... więcej »

Łukęcin Między Pobierowem i Dziwnowem leży nieduża, mało znana miejscowość wypoczynkowa Łukęcin, położona pośród iglastego lasu, odgradzającego Morze Bałtyckie od miejscowości. Łukęcin to... więcej »

Pobierowo Jeżeli ktoś wypatruje pięknej plaży, chce wakacji pośród sosen, w oddaleniu od miejskiego zgiełku - Pobierowo będzie świetnym wyborem. Wieś ta swoją turystyczną karierę zapoczątkow... więcej »

Niechorze Niechorze, położone pomiędzy Morzem Bałtyckim a jeziorem Liwia Łuża, to miejsce corocznego wakacyjnego odpoczynku dla wielu tysięcy wczasowiczów. Kąpielisko w tej miejscowości wypo... więcej »

Kołczewo Kołczewo, zlokalizowane na wyspie Wolin, w sąsiedztwie lasów i jezior, to jedno z miejsc nad naszym morzem świetne dla urlopowiczów pragnących wypocząć od zgiełku dużych miast.... więcej »

Wolin Wolin to nieduże miasto leżące na naszej największej wyspie - Wyspie Wolin. Miasto leży na południowym skraju wyspy. Miastem Wolin stał się na mocy praw lubeckich w 1278 r. Miasto Wolin nie j... więcej »

Nadmorski Park Miniatur i Kolejek  Park miniatur w Dziwnowie to idealna atrakcja dla całej rodziny, która lubi spędzać wolny dzień w ciekawy sposób. Tutaj z pewnością nikt nie będz... więcej »

ul. Marynarki Wojennej 15, Dziwnów
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00