Dla dzieci w Wisełce

(1)

Plaża w Wisełce Wisełka jest oddalona od plaży o ok. 1200 metrów. Droga do plaży jest przyjemna, jako że prowadzi przez las sosnowo-bukowy. Plaża jest niezbyt szeroka, ale za to piaszczysta... więcej »

Wejście od ul. Nadmorskiej

Wyspa Wolin Wyspa Wolin - wyspa przybrzeżna o powierzchni ok. 265km2, leżąca na Bałtyku, na terenie Polski, przy jej zachodniej granicy. Na wyspie leży Świnoujście oraz miejscowości powiatu kamień... więcej »

Woliński Park Narodowy Na wyspie Wolin znajduje się założony w 1960r Woliński Park Narodowy - jeden z dwóch parków nadmorskich, zlokalizowanych na terenie Polski. Woliński Park Naro... więcej »

Kołczewo Pole Golfowe Klub Golfowy Amber Baltic zlokalizowany jest w Kołczewie - miejscowości położonej w okolicy Wisełki. Na terenie klubu przygotowano: 18-dołkowe pole mistrzowskie "Amber"... więcej »

ul. Bałtycka 13, Kołczewo

Latarnia morska Kikut koło Wisełki Latarnię morską wybudowano na wzniesieniu Kikut, nieopodal Wisełki, na terenie Wolińskiego Parku Narodowego. Ze względu na swoje usytuowanie na wzgór... więcej »

Wzgórze Gosań jest najwyższym wzniesieniem na polskim wybrzeżu. Stanowi jeden z czterech punktów widokowych w Wolińskim Parku Narodowym. Położone przy samym brzegu Bałtyku, wzg&oacut... więcej »

Jezioro Czajcze stanowi drugie pod względem wielkości jezioro na wyspie Wolin. To stosunkowo płytki zbiornik o powierzchni 81 ha. Położony jest na terenie Wolińskiego Parku Narodowego. Kształtem pr... więcej »

Jezioro Czajcze, Wisełka

Koprowo to największe jezioro wyspy Wolin. Ma 487 ha powierzchni, a jego maksymalna głębokość to około 3 metrów. Dawniej była to morska zatoka. Jezioro Koprowo posiada wyjątkowo obrośnięte... więcej »

Jezioro Koprowo

Jezioro Turkusowe Na wyspie Wolin, niedaleko wsi Wapnica znajduje się sławne jezioro Turkusowe. Nie jest ono największe - ba jest bardzo małe (1,6 ha), ale za to dość głębokie. Znane jest jednak z... więcej »

Działający w Międzyzdrojach Gabinet Figur Woskowych powstał w 1998 roku i początkowo prezentował 13 znanych polskich osobistości, w tym Cezarego Pazurę, Krystynę Jandę, Lecha Wałęsę, Jana Pawła II... więcej »

Bohaterów Warszawy 19, Międzyzdroje

Aleja Gwiazd (zwana również Promenadą Gwiazd) wzorowana była na znajdującym się w Los Angeles hollywoodzkim Bulwarze. Powstała w 1996 roku, gdy podczas odbywającego się w Międzyzdrojach Fest... więcej »

Międzyzdroje, Aleja Gwiazd

Kołczewo Kołczewo, zlokalizowane na wyspie Wolin, w sąsiedztwie lasów i jezior, to jedno z miejsc nad naszym morzem świetne dla urlopowiczów pragnących wypocząć od zgiełku dużych mia... więcej »

Międzyzdroje Międzyzdroje rozsławił Festiwal Gwiazd oraz Promenada Gwiazd - nieduży chodnik w otoczeniu hotelu Amber Baltic, w który każdego roku wmurowywane są odciski dłoni sławnych ludzi... więcej »

Świnoujście Świnoujście - miasto leżące na zachodnio-północnym krańcu Polski, nad brzegiem Morza Bałtyckiego, na czterdziestu czterech wyspach, z czego zaledwie trzy są zamieszkałe. Funkcjo... więcej »

Międzywodzie Międzywodzie to nieduża wieś letniskowa, położona na Mierzei Międzywodzkiej, pomiędzy skrajem Morza Bałtyckiego, a wodami Zalewu Kamieńskiego. Miejscowość ta leży na największej nasze... więcej »

Wolin Wolin to nieduże miasto leżące na naszej największej wyspie - Wyspie Wolin. Miasto leży na południowym skraju wyspy. Miastem Wolin stał się na mocy praw lubeckich w 1278 r. Miasto Wolin nie... więcej »

Dziwnów Dziwnów to niewielkie miasteczko turystyczne usytuowane na płn./zach. brzegu Bałtyku, w Zachodniopomorskiem. Najwcześniejsze, pisane wzmianki o miejscowości sięgają poło... więcej »

Dziwnówek Podróżując na wsch. z Dziwnowa trasą nr 102, po przebyciu około 3 kilometrów, dojedziemy do Dziwnówka. Dziwnówek to nieduża miejscowość letniskowa... więcej »

Łukęcin Między Pobierowem i Dziwnowem leży nieduża, mało znana miejscowość wypoczynkowa Łukęcin, położona pośród iglastego lasu, odgradzającego Morze Bałtyckie od miejscowości. Łukęcin... więcej »

Pobierowo Jeżeli ktoś wypatruje pięknej plaży, chce wakacji pośród sosen, w oddaleniu od miejskiego zgiełku - Pobierowo będzie świetnym wyborem. Wieś ta swoją turystyczną karierę zapoczątk... więcej »

Niechorze Niechorze, położone pomiędzy Morzem Bałtyckim a jeziorem Liwia Łuża, to miejsce corocznego wakacyjnego odpoczynku dla wielu tysięcy wczasowiczów. Kąpielisko w tej miejscowości wy... więcej »

Przed wojną wieś nazywała się Neuendorf, krótko po wojnie Nowa Wieś by ostatecznie zostać nazwaną Wisełka. Wisełka położona jest na wyspie Wolin. Najstarszą osadę odnaleziono nad Jeziorem W... więcej »

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00